18 Temmuz 2009

Yetti Bu İlişkiler Mevzusu


İnsanoğlunun salaklaştığı nokta bu aslında. Tanrı bence bizim ne kadar salak olduğumuzu vurgulamak için bu konuya gizem katmış bayağı bayağı. Arkadaşım istemiyor işte bilinmesini ne diye zorluyorsun.? Hangi bilim adamı çözebilmiş, hangi astrolojik yorum anlatmış bunu..? Yok arkadaşım yok. Zilyon zilyon zilyon tane insan düşün bunların burçları, genetikleri, modelleri, düşünceleri, tecrübeleri, beğenileri, huyları... Her şeyleri farklı işte. Zilyon zilyon zilyon üstü zilyon zilyon zilyon ihtimal var. Bu hariç bütün genellemeler göte girer diyorum efendim.

Yok ben ona böyle dersem bu bana böyle der. Yok "Kaçan kovalanır" yok 4S yok şu yok bu.
Bir durun arkadaşım bir durun..
Akışına bıraksanıza, amma yoruyorsunuz kafanızı bu işlere.
Hayır buna ayırdığımız zamanı işimize ayırsak kariyerimiz o biçim olur. Dünya adına da birer Obama oluruz adeta.
Ben sıkıldım ben sıkıldım.. Aldatma konusunu işledim. Yaptım evet ben de yaptım, yapmıştım, yapacağım.. Ama pişmanım. Çoğunluğun gazına geldim.
Herkesin tuttuğu kendine arkadaşım, bırakın genelleme falan kalsın, kasmaya gerek yok. Bu saçma salak genellemeler yüzünden arada ne ilişkiler kaynıyor ne boktan adamlar baş tacı ediliyor. Gözümün yağını yedireyim nolur lan valla lan yapma, yaparsam uyar beni blogcum. Girdap gibi bir konu bu, çektikçe çekiyor içine. Elimi verdim hiçbir tarafımı kurtaramıyorum.
Biri beni durdursun kendini de durdursun hazır eli değmişken.

Tanrıyı sevin, bir şeyi ayrıntılarıyla anlatmadıysa eğer bir bildiği vardır. Bre sersem ayrıntılı anlattıklarıyla şimdiye kadar ne kadar ilgilendin de gizemli kısımları çözmeye çalışıyorsun derler adama sonra. Yo, yoo ben değilim değilim.

Anneee, bitti.

Hiç yorum yok: