16 Ağustos 2009

Kadının Adı Yok

1987 senesinde çekilmiş bir film. Film malumunuz Duygu Asena'nın Kadının Adı Yok adlı kitabından sinemaya uyarlanmış. Kitabı okumalı. Kadının Adı Yok adlı kitap 87 senesinde yayımlandı ve satış rekorları kırdı yalnız her gün yaşanan benzer olayları görmezden gelenlerden beklenen bir şekilde 88 senesinde kitap Başbakanlık Küçükleri Muzır Neşriyattan Koruma Kurulu tarafından müstehcen bulunup yasaklandı. İki yıl süren davadan sonra kitabın tekrar yayımlanmasına izin verildi. Aynı yıl da işte Atıf Yılmaz bu filmi çekti. Film de izlenme rekorları kırdı. Ahanda o film:
Michael Jackson


Videoları izlenerek orgazma ulaşılabilecek bir adam.
Çocukluğumdan beri hastasıydım da işte gitti bir gün. Bizim televizyonda işte uydu muydu yoktu o zamanlar, dandik televizyon kanallarında da bulamıyordum doğru düzgün klip. Smooth Criminal'ın klibini bir iki kere yakalamış ve kendimi şanslı saymıştım. Merdivenden inişi, dansları of off çok seksi gelmişti o zamanlar bile, manyak bir çocuktum malum.

Kliplerini peş peşe izleyince içim bir hoş oluyor o denli bayılıyorum.

Ben mesela Murat Boz gelse bakmam yüzüne öyle de burnu havada biriyim ama ölmeden önce gelseydi elinde çiçekle "Gel Pippi" deseydi "Evimin kadını, çocuklarımın anası ol." Evet der giderdim peşinden. Öyle etkileyici buluyorum. Çocuksuluğunu, duygusallığını seviyorum. Ölmedi ki o cidden. Seviyorum ben hâlâ, gidişi engel değil sevgime, hayır yani yaşadığında da her gün gördüğüm bir adam değildi sonuçta, ha ölmüş ha yaşıyor ben eskileri izleyerek de aşkımı tazeleyebiliyorum. Öyle işte..
Klibi izleyince tekrar tekrar bir hoş oldum anaaam, yavrum benim be..!