6 Haziran 2011

Şapşal Pippi

Uzun zamandır şapşal pippi etiketine bir şey yazmıyordum. Bu gece başıma gelenlerden sonra yazmamak mümkün değildi. 
Olayı tüm çıplaklığıyla anlatıyorum, of çıplaklık utanç verici bir şey:

Şimdi ben bugün inci vs facebook yazıları yazdım ya hani, yazarken de inciciler bu görüntülere kolay ulaşsın bir arada bulunsun diye iyilik yaptım güya ama bir yandan da fark edilmemeyi diliyordum. 
Neyse yazılar bitti, sağ salim atlattım yazı faslını. Birkaç saat önce Blogtv'de arkadaşımın konuğu oldum. Sohbet ediyorduk, birden sohbeti inciciler bastı. Biri sohbetin linkini atmış, bir sürü küfür hakaret bilmem ne.. Sonra sohbetten çıkmak zorunda kaldım. O sırada sevdicek bana bir link attı. Baktım anaaaa ben. İşte salaklık burada başladı. Dedim sohbetten birileri sardı bana işte. Yine de sorun yok deyip güldüm geçtim. Hatta blogun linkini de atsalar ya reklam olurdu dedim :) Sonracığıma yazılanları okumaya başladım, baktım küfürler bilmem neler.. Bir de birileri beni sahiplendi anaa diye düşündüm. "Benim o" "Hayır ben" diyen bencileyin şapşallar atladı hemen. Sırf yanlış anlaşılma olmasın diye gittim Twitter'a yazdım. "İnci yazarı değilim gençlik (link)" Sonra amaan millet önemsediğini sanacak, salla gitsin dedim ve sildim. O sırada Facebook'tan bir mesaj daha aldım. Sevdicek, "Benden neden bahsediyorlar ki" dedi. O zaman düştü jeton. 
Ömrüm boyunca böyle de bir şapşallık yapmamıştım yeminle. 
Çok utanıyorum.

Hayır bir de daha önceden biliyorum bu olayı. Düşmediğimi de biliyorum, düşenlerle alay da etmemiştim ama alla alla.. Hani etsem allan sopası yok diyeceğim ama neyse oldu bir kere.

Bu kepazeliği olay anında gören arkadaşların hemen anında acilen hafızalarından silmelerini istiyorum olanları. 
Yoksa hep boynu bükük kalacağım. 

Yine de iyi ki böyle bir salaklık yaptım. Sabahtan beri gülmeyen yüzüm güldü, yine eğlenceli bir insan oldum. Oh be.! (Kendimi avutuyorum sanırsam)