30 Nisan 2011

Seçmece

Sadece komik haberler değil, işe yarar haberlerden de serpiştirdim araya, seçmece yaptım size:


+Haber
BDP'nin saçma telkinine Başbakandan da saçma bir telkin gelmiş efendim. BDP, coşup "Devletin imamının ardında namaz kılmayın." demişti. Başbakanımız durur mu, hemen yapıştırmış cevabı: "Sizin namazla falan ne alakanız var?"


+Haber
Çok merak ediyorum, bu kadar enerjinin sebebi ne? Ne olacak yani? Tamam sanatı ve sanatçıyı seviyoruz, sayıyoruz, koruyoruz da bokunu çıkarmanın manası var mı? Oturun oturduğunuz yerde..
Her ay bu tablo ile ilgili yeni bir haber çıkıyor. Yok aslında erkekti, yok başka biriydi yok kendisi aslında, yok yok bence köpeğiydi... Şimdi de Lisa'nın mezarını arıyorlarmış, radarla..


+Haber
Sinema yazarı ve tarihçisi Burçak Evren "Sinemayı Türkler icat etti." demiş.


+Haber
Biz uykusuz kalınca beyin hücrelerimiz uyukluyormuş.


+Haber
Tübitak, bilim haberciliği kursu açmış efendim. Tıklayın.


+Haber
Süperman, ABD vatandaşlığından ayrılıyormuş. "Yaptıklarımın ABD politikasının bir parçası olarak sunulmasından yoruldum" demiş kendileri. Lütfen Türk olsun.! O da yetmez dünya Türk olsun!


+Haber
Erkek akademisyen hakimiyeti sürüyor. Cam tavan etkisinden bahsediliyor. Kadınların, öğrenilmiş çaresizliğe düştüklerine değiniliyor.


+Haber
Küresel Kadın Zirvesi, 5-7 Mayıs'ta İstanbul'da.


+Haber
Çernobil'de nükleerin etkisi hâlâ devam ediyor mu?


+Haber
Kanal İstanbul için kesilecek ağaçlara mı üzüldünüz!? Çözüm Çevre Bakanımızdan geldi: "Kesilecek ağaçların en az beş on mislini dikeceğiz." Tamam mı millet, sorun kalmadığına göre dağılalım artık.


+Haber
Bilmiyorsanız öğrenin. Hz. Adem'in boyu 17 metre eni de 10 metreymiş.


+Haber
Yenen nanenin nasıl düzeltileceği konusunda çalışmalar var sanırım. Zaten şimdiden binlerce dava açılmış, haliyle de bir tutuşma söz konusu.


+Haber
Kaddafi'nin askerlerine kadın ve çocuklara tecavüz etmeleri için viagra dağıtıldığına dair bir haber.


+Haber
Herifin biri bir köpeğe tecavüz ederken yakalanmış ve bu durumu "Köpek ilgi gösterince kendimi tutamadım" diyerek açıklamış.

Hiç yorum yok: