8 Ocak 2011

Ai Ai Ai

KabaKulak'ın bir önceki yazıya yazdığı haşin yorumdan sonra hemen bir yazı yazma isteği uyandı bende. Yoo yoo korkmadım kulaklarının gazabından, öyle işte korkmadım dedim!!
Eve döndüm ben. Artık aylarca evden ayrılmak yok çünkü iyiyim. Lan allam, aklıma sürekli Ninja Kaplumbağalar'daki Beyin geliyor. Hiçbir şey değiliz de sikindirik bir beyin tarafından yönetiliyoruz sanki, hatta sankisi fazla oldu öyle öyle.. Yok ben duygusalım bilmem ne, o aslında duygusallık değil bilmem ne hormonu. Ben depresifim o aslında beynin sana soktuğu kazık falan fişman. Hayatım anlam kazandı yani.

Bu arada ben size Saliha'yı göstermemiştim. Saliha'yla beraber bir de özel bir şey göstereceğim. 
Witchie Of Stars'ın bana gönderdiği kart.
Bu aralar eşekten gidiyordum zaten blogda. Kardeşim bu vatandaşı yani Saliha'yı getirdi bana. Sonra da witchie bu kartı attı, rastlantı. Çocukluğumda da eşeğin yeri var aslında. Karakaçan diğer adı eşeğin, yolda karakaçan görünce illa durup bak bak diye izletilirdim. Hatta bindirilmeye çalışılmışlığım da var. Bir kere de binmişliğim var şimdi hatırladım. Fotoğraf makinemle çıktığımda çektiğim ilk hayvan eşekti mesela. Öyle işte..

Bir de ben dantel örüyorum. İnanmayacaksınız biliyorum ama ben ördüm ben ördüm:
Hatta örmeye devam ediyorum.

Bu arada asıl bomba haber Farmville.. Bıraktım oyunu. Engelledim gitti valla mis gibi oldu Facebook'um.
Ayt hayat çok zor..

6 yorum:

Muge Cerman dedi ki...

Haşmetciğim yeni yılda yenilikler var sende, hem de epey köklü değişiklikler. Farmville kararını gönülden destekliyorum. Ördüğün dantellere bayıldım, müthişsin çocuk.
Sevgiler

orta karar dedi ki...

Sabrına sağlık =)

Euphoric dedi ki...

hoşgeldin :)))
Saliha ne kadar tatlı, tokası çok komik
Dantele inanmakta zorlandım bi an gerçekten =))
eline sağlık, gerçekten stress atmana yadım edio dimi
bana bi türlü öğretemedilerdi solak olduğum içün

kült ablası dedi ki...

tatlı mısın sen? şeker misin? bal mısın?

Witchie of Stars dedi ki...

Şekerim çok memnun oldum Saliha ile tanıştığıma. Ona buralardan bi arkadaş ayarlayalım da hayatlarını birleştirsinler =P

Herşey bi yana, o dantel beni benden aldı. Yani tamam önceki yazıda da söylemiştin ama böylesi bişiy beklemiyordum, dehşete düştüm resmen. İlk aklıma gelen "ne istesem" oldu, sanki ne istesem örüp göndercen hemen =) ama dantel sevmediğim için isteyecek bişiy bulamadım. Danteli sadece hayranlıkla izleyen, yapanlara gıpta eden, ve hatta fırsatı olduğunda yapmayı deneyen birisiyim ama evde dantel görsem depresyona girerim kesin, beni daraltan bi yanı var dantellerin. Yapması keyifli ama evde beslemesi zor şeyler benim için. Belki de aile büyükleri evimizi dantellerle dolduracak ve ben de onları kullanmak zorunda kalıcam diye bir korku olabilir bilinçaltımda. Veya anneannemin toz al diye yakama yapıştığı günlerde sürecin uzamasına sebep oldukları için böyle bi antipati oluşmuş da olabilir. Çocukluğuma inelim, evet evet çocukluk...

KabaKulak dedi ki...

Haşmetim yine sokmuşun lafı gorhmayan adam gorhmuyorum demez kanki bırah bu tansu çiller staylını :)

İsteğim başka ama...

Kanki gulahlarım donuyo la, sana ölçülerini enini boyunu yollasam, bi örnek model göstersem bi dantelli, örgülü bere tarzı bişe yapsan şu gulahlarıma kanki ya :((:( Nolur lan! rica ettim bah!