4 Nisan 2010

İrfan Değirmenci Kanal D'de


Medyatava'da okudum, sevindim çok.

İrfan Değirmenci, Fox'da sabah haberlerini sunan zatı muhterem hani, artık Kanal D sabah haberleri ona emanet olacakmış okuduğuma göre. İrfan Değirmenci hakkında yazayım yazayım dedim böyle güzel bir haberle kısmetmiş. 

Yasemince ve Olacak O Kadar'a rastladığım zamanları saymazsak Fox izleyen biri değildim ben ta ki İrfan Değirmenci'ye rastlayana kadar. Abartmıyorum, çok başarılı sabah haberlerinde. Samimi en başta ve bunu çok güzel yansıtıyor izleyiciye. Haberlere basit yorumlar yapmıyor, mailleri okuyup alakasız sorulara bile şakır şakır cevap veriyor. Enerji dolu, sabah elimde çayım oh mis, açıp izliyorum valla. 

Şimdi Fox'tan Kanal D'ye geçince daha da bir iyi oldu sanki. 

Kariyeri daha da daha da güzelleşecek göreceksiniz. Reha Muhtar gibi de değil üstelik, kimse ona "Daha dün Yunanistan'dan bildiriyordun." diyemez, çünkü İrfan Değirmenci başarıyı hak ediyor. Üslubu, ses tonu, iletişimi fark edilir derecede özgün ve özel. Televizyonda yıllardır kimseyi bu kadar beğenmemiştim. Başarılarının devamını diliyorum.

Yalnız bir öneri, spiker sonuçta dünyayı kurtarmıyor bu adam, bu kadar çok gitmeyin üstüne, "Bence Sen de Haklısın" demekten yoruldu artık sanki.

Ayrıca Kanal D, hafta sonu ana haber bültenlerini de İrfan Değirmenci'ye bıraksa çok daha iyi bir iş yapmış olacak.!!

Hiç yorum yok: